Nissan Figaro: Jouw perfecte retro trouwauto
Beleef een unieke trouwdag met de stijlvolle Nissan Figaro cabrio. Deze blauwe retro-auto uit 1991 is een echte blikvanger dankzij zijn vintage design en moderne comfort. Huur deze automaat en geniet van de vrijheid om zelf te rijden. De grote leren stoelen zorgen voor luxe en comfort, ideaal voor een bruiloft, gala of fotoshoot. Laat je op jouw bijzondere dag zien in deze charmante Japanse klassieker!
Een trouwdag in stijl
Maak je trouwdag compleet met de Nissan Figaro. Zijn blauwe retro-uitstraling, cabrio dak en automaat zorgen voor een zorgeloze en stijlvolle rit. Of je nu aankomt bij je ceremonie of een romantische fotoshoot doet, deze unieke auto voegt een vleugje charme toe. Zelf rijden maakt de ervaring helemaal persoonlijk!
De auto voor gala’s, evenementen en fotoshoots
Niet alleen voor bruiloften is de Nissan Figaro ideaal. Gebruik hem ook als stijlvolle aanvulling op gala’s of fotoshoots. Het retro-design, gecombineerd met modern rijcomfort, maakt elke gelegenheid bijzonder. Een auto die opvalt en indruk maakt!
Waarom Kiezen voor de Nissan Figaro als trouwauto?
De Figaro biedt het beste van twee werelden: retro schoonheid en hedendaags comfort. Met zijn cabriodak, automaat en leren stoelen geniet je van een ontspannen rit. Deze Japanse klassieker is betrouwbaar, rijdt perfect en voegt een uniek tintje toe aan jouw trouwdag. Dus wordt deze trouwauto van jou? Vul vrijblijvend onderstaand formulier en heb je nog vragen neem dan gerust contact met mij op.
-
Prijs & Info
Prijs: € 295,00 per dag*
Kilometers: 100 km
Kosten extra km: € 0.75 p/km
Brandstof: Excl. benzine.
Standplaats: Bodegraven (ZH)
Locatie: Dit in overleg*Berekend van standplaats tot standplaats
-
Kenmerken
Chauffeur: Zelf rijden
Type: Klassieker en Cabrio
Merk: Nissan
Kleur: Blauw
Bouwjaar: 1991