Skip to main content

Heeft u nog vragen? Of wensen? Dan kunt u ons mailen optel info@trouwautosverhuur.nl

Rolls Royce huren

Een unieke Rolls Royce huren als trouwauto? Dan bent u bij ons aan het juiste adres.

Een Rolls staat bekend om zijn elegantie, klasse en verfijning en daar zeer geschikt voor een bruiloft.
Het is een trouwauto die betoverend is en jullie bruiloft nog mooier maakt, en waar je vele herinneringen aan zult overhouden en het maakt jullie dag perfect.

Wij hebben nu een compleet aanbod inclusief een trouwreportage en inclusief de Rolls Royce voor slechts 1500 euro

Willen jullie meer informatie? Of hebben jullie andere wensen en vragen neem dan gerust contact met ons op.

Rolls Royce te huur met chauffeur

Wanneer jullie een Rolls Royce huren dan is dit inclusief chauffeur.
Op deze manier hebben jullie meer tijd voor elkaar en dat is toch wat jullie willen op jullie trouwdag?

De auto wordt bestuurd door een professionele chauffeur die ook meedenkend is met jullie op jullie trouwdag!

Dus willen jullie je bruiloft tot een sprookje uit laten komen? Dan is een Rolls Royce huren de juiste keuze!

Rolls Royce huren met chauffeur

Kosten om Rolls Royce te huren

De kosten voor het huren van een Rolls Royce trouwauto kunnen variëren en is afhankelijk van verschillende factoren, zoals de locatie, de duur van de huur, het model van de auto, extra diensten en eventuele speciale verzoeken.

Hier onder vindt u ons uitgebreid aanbod van Rolls Royce auto's voor meer info klik je op de gewenste auto en je ziet meteen de vanaf 2 uren kosten of de kosten voor een gehele dag een Rolls Royce te huren.

Aanbod van onze Rolls Royce auto's

Rolls Royce Silver Cloud III Wit BJ 1963

Vanaf € 475,00 per dag

Rolls Royce Phantom

Rolls Royce Phantom BJ 2006

Vanaf € 595,00 per 2 uren*

Rolls Royce Silver Shadow 2

Rolls Royce Silver Shadow II BJ 1978

Vanaf € 495.00 te huur

Rolls Royce Silver Cloud I Wit BJ 1957

Vanaf € 395,00 per dag

Rolls Royce Silver Shadow II BJ 1978

Vanaf € 240.00 te huur

Rolls Royce Silver Cloud 3 BJ 1964

Vanaf € 240.00 te huur

Rolls Royce Silver Cloud III Wit BJ 1964

Vanaf € 395,00 per dag

Rolls Royce Silver Cloud huren

Rolls Royce Silver Cloud I Wit BJ 1956

Vanaf € 345,00 voor 2 uren

Rolls Royce 20/25 wit BJ 1935

Vanaf € 240.00 te huur

Rolls Royce Silver Cloud BJ 1963 Kleur wit

Vanaf € 450,00 per dag